מכון אריקה לנדאו

נוסד 1969

דבר המנהלת – ד”ר הילה גרין

משפחות יקרות שלום,

חצי שנה חלפה מעת כניסתי לתפקיד מנהלת המכון – תקופה מעניינת של הכרות וצמיחה.

בתקופה זו זכיתי להכיר ועד מנהל בראשות פרופ’ קלזון יצחק, צוות מנהלה, יועצות ומדריכים מיוחד ומסור למשפחות, לילדים ולחזון.

הפילוסופיה החינוכית והחזון של ד”ר אריקה לנדאו ז”ל איתנים במעשה החינוכי יום יום – טיפוח היכולת האישית של כל ילד. אלה הם אור הדרך עבור כולנו!

אנו שואפים לפתח בכל אחד את היכולת האישית בדרך למימוש העצמי, על פי רצונותיו הוא. אנו מדגישים בעבודה החינוכית את התהליך ברבדים השונים ומפתחים את הסקרנות והמוטיבציה לשאילת שאלות ולחקר מנקודות מבט בין תחומיות ובדרך החוויה.

במכון מתקיימת פעילות חוגים ענפה ותשומת הלב אל מגוון תחומי הדעת של מדעי החברה, המדעים המדויקים ומדעי הטבע. במהלך הפעילות מלוות היועצות החינוכיות את הילדים והמדריכים והן זמינות להתייעצות של הורים.

בימים אלה אנו שוקדים על פיתוח מענים נוספים עבור הילד בעל היכולות הגבוהות ובני משפחתו ואני מזמינה אתכם ההורים לשתף במחשבותיכם אם בכתב ואם בפגישה.

בברכת סמסטר פורה

ד”ר הילה גרין

תוך התייחסות למכלול האדם שבו. היועצות מלוות את הילד והמשפחה במסע מעניין ומיוחד זה.

אנו מדגישים את התהליך ברבדיו השונים ומפתחים את הסקרנות והמוטיבציה לשאילת שאלות ולחקר מנקודת מבט בין תחומית ועל כן אנו בוחרים את המדריכים המתאימים לדרך מיוחדת ומדריכים אותם.

במכון ושלוחותיו מתקיימת פעילות חוגים ענפה בדגש על מגוון תחומי הדעת של החברה, המדע והטבע ובתקופה זו שוקד צוות המכון למענים נוספים לטובת הילד עם היכולות הגבוהות ובני משפחתו.

אני מזמינה אתכם לפנות אלינו ואלי בכל צורך שעולה ולשתף אותנו במחשבותיכם.

בברכת סמסטר פורה

ד”ר הילה גרין