מכון אריקה לנדאו

נוסד 1969

איגור קנטור

PhDD, פרופסור, תחום – ביוכימיה, ביולוגיה מולקולרית.

מחבר של יותר מ-150 מאמרים מדעיים אשר הגיעו לכתבי עת מדעיים רבים ומגוונים. מוציא לאור של מספר מונוגרפיות (ספרי מדע המתמקדים בתחום מסוים) וספרי לימוד. יועץ וחבר במספר פרויקטים שנועדו למזער את השלכות במצבי חירום כאלה ואחרים.

בנימה אישית אוסיף ואומר על עצמי מספר מילים:  אני צוללן מקצועי ואוהב מאוד לחקור את העולם התת ימי (מיותר לציין שדבר זה יובא בפני התלמידים במהלך המפגשים), כמו כן אני חובב חיות מחמד מושבע ובעלי-חיים ככל. מטבעי ומאז שאני זוכר את עצמי אני חווה זיקה חזקה במיוחד לספקנות, חקר דברים שאינם מובנים מאליהם וחשיבה מדעית ואנליטית. מלבד כך אני מבקש לציין ולהדגיש את החשיבות הרבה שאני מוצא בהעברת הידע, המידע וכיו”ב לדורות הצעירים יותר על מנת לבנות חברה בעלת אנשים ספקנים, חוקרי ואוהבי חכמה ככלל – דבר זה בעל ערך עליון ובל יתואר במילים בעיני.

אשמח לפגוש ולהכיר אנשים צעירים שאוהבים לחקור, לגלות, לפתור בעיות ולמצוא פתרונות מגוונים ומעניינים. בנוסף לרשותכם כלי מעבדה והדרכה מקצועיים ביותר, אך חשוב מכך, ברשותכם הרצון והזיקה לצבירת ידע ויכולות חדשות שלא מסופקות במסגרות ממלכתיות. מצפה לראותכם בחוג שלנו, כן, אתכם, כל אלה המעוניינים ללמוד כיצד אנו, בני-האדם משתמשים בשכל ובידע שצברנו במהלך ההיסטוריה בעת החדשה, העת הפוסט מודרנית וכל הטכנולוגיה הכרוכה בה.

 

לחזרה לרשימת מדריכי המכון לחצו כאן