מכון אריקה לנדאו

נוסד 1969

סדנאות אומן – קיץ 2017 – להנות מחוויה בלתי נשכחת

השנה, מיד בתום תוכנית הקיץ שלנו בין התאריכים 27.7.17 23.7.17  נפתח במכון שתי סדנאות אומן עם אמנים מדריכים במכון.

הסדנא מתקיימת בקבוצה קטנה (כ-10 תלמידים) בכיתות המכון בין השעות 9:00-13:00 )כולל: ארוחת בוקר,שתיה ונשנושים)

עלות: 900 ש"ח לתלמיד

מספר המשתתפים מוגבל עד מאוד. המעוניינים, נא הקדימו להרשם!!

 

  • סדנת אומן במוסיקהירון בכר ועדיה גודלבסקי

 סדנת המוסיקה במכון של אריקה לנדאו מזמינה את הילדים לחוות את המוסיקה בראיה בין תחומית ורב תחומית, בגישה יצירתית וברוח המיוחדת של המכון. הסדנא מיועדת לילדים המנגנים על כלי נגינה וילדים המתעניינים במוסיקה, בוגרי כתות ה' – ז'.

במהלך חמשת ימי הסדנא, הילדים יוזמנו לחוות את המוזיקה בשיח, ניגון, אלתור, משחק ויצירה. נעסוק במוסיקה כשפה, כביטוי יצירתי, כביטוי תרבותי וחברתי ובהקשריה עם תחומי אמנות נוספים כמו קולנוע פיסול וציור. במהלך הסדנא ישולבו פעילויות של האזנה והיכרות עם יצירות ומלחינים שונים, אלתור ומשחקים מוזיקליים ועידוד ביטוי אישי מוזיקלי ויצירתי של כל ילד. בנוסף, הילדים יעברו תהליך שבו הם עובדים על יצירות מוזיקליות משותפות וביום האחרון היצירות יוקלטו באולפן מקצועי .

 

  • חופשה מהסרטים – צילום, סיפור ווידאו – יעל ארגוב חכמון ושירי לי פרייס

סדנה בין תחומית המשלבת את העולמות של צילום סטילס, כתיבה ועריכה. במהלך הסדנה נבחן את הנושא של חופשת קיץ כזמן של שינוי, מעבר, התבגרות באמצעות מדיומים אלה. הילדים יצללו פנימה לעולמם האישי ויצרו יומן ויזואלי שמביא לידי ביטוי תחושות, מחשבות, שאיפות. הילדים יתעמקו וירחיבו את הידיעות שלהם דרך עולם של כלים ויזואליים שנוגעים לקול ותמונה.

בנוסף הם יצפו בדוגמאות של יוצרים מוכרים, ינתחו עבודות וילמדו בעזרת כלים פשוטים איך לספר סיפור במספר רבדים. תוצרי הסדנה יהיו סרטונים קצרים המורכבים מעריכתם יחד של צילומי סטילס בשילוב של טקסט, תוך התייחסות להיבטים אמנותיים של כל אחד מהמרכיבים.

לפרטים על מדריכי הסדנאות

 

לפרטים נוספים פנו אלינו

נשמח לראותכם